





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Gløbe |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
"Simpel is krachtig." Het Danish Design Gløbe Rhine Nmbrs IV81Q199 horloge is een subtiele blikvanger. Een stijlvol dameshorloge dat opvalt door eenvoud.
De goudkleurige, titanium kast van 30 mm en een kastdikte van 6,9 mm is rond en voorzien van mineraalglas. De witte wijzerplaat geeft de tijd duidelijk met zwarte wijzers, een rood accent op de secondewijzer en Arabische cijfers als uur-markering. Op de 3 uur positie vind je een datumweergave zodat je die ene afspraak niet zult vergeten.
De zwartlederen band geeft je een fijn draagcomfort, sluit met een gespsluiting, terwijl het heldere contrast tussen zwart en goudkleur je look net dat beetje extra flair geeft. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is.
En met zijn waterbestendigheid tot 3 bar kan het wel een spatje water aan. Match het met je favoriete blazer of een casual zomerjurkje voor een tijdloze uitstraling. Dit elegante horloge is meer dan een sieraad; het is een statement van stijl en duurzaamheid.