



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7.3 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Dit Danish Design Frihed Squeezy IV10Q1207 horloge is de stijlvolle aanvulling voor jouw outfit. Met zijn geometrische vormen en speelse contrasten tussen goud- en zilverkleur en zwart, trekt het de aandacht op een subtiele, doch verleidelijke manier.
Dit stijlvolle dameshorloge, compleet met een vierkante kast van goudkleurig staal en een gladde, zwarte lederen band, biedt je niet alleen een tijdloze look, maar ook de betrouwbaarheid van het quartz uurwerk. Met zijn 26 mm kastdiameter en goudkleurige wijzers op een zilverkleurige wijzerplaat heb je iedere seconde van de dag in stijl onder controle.
De comfortabel zittende horlogeband sluit middels een gespsluiting, het horloge is 3 bar waterdicht, dus handen wassen is geen probleem.
Durf jij de show te stelen? Met een garantie van 2 jaar op fabrieksfouten ben je verzekerd van heel wat momenten vol stijl.