



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Frihed |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.3 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Ben je klaar om wat stijl aan je sieradencollectie toe te voegen? Dit horloge geeft je outfit precies dat beetje extra flair! Het Danish Design IV24Q1207 Squeezy horloge uit de Frihed collectie is het perfecte accessoire voor elke vrouw die durft op te vallen en speelt met stijl. De antraciete rechthoekige kast zet de toon voor een moderne look, terwijl de zwarte leren band een verfijnde touch toevoegt. Met rode wijzers die voorbij tikken, heb je een een uniek accessoire met een unieke combinatie van kleuren.
De kast heeft een afmeting van 26 mm en een dikte van 7.3 mm en is slank genoeg om overal bij te passen, maar opvallend genoeg om een statement te maken. De zwarte wijzerplaat geeft analoog de tijd aan met rode wijzers en uurmarkering op de 12, 9, 6 en 3 positie. Verwacht je een spatje regen of een druppel tijdens het handen wassen? Geen zorg, dit horloge is tot 3 bar waterdicht! Klaar om je outfit wat extra flair te geven? Vanaf nu kan dat op elk moment!