







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Akilia, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Parelmoer |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 22 mm |
Het Danish Design Tidløs Akilia Mini Two-Tone IV75Q1268 horloge is jouw nieuwe accessoire voor de pols. Dit elegante accessoire uit de Tidløs collectie voegt een beetje Scandinavische magie toe aan elke look. De combinatie van bicolor schakels en een parelmoer wijzerplaat doet niet alleen de tijd, maar ook jou stralen.
Met een ronde, stalen kast van 22 mm en een slank profiel van 6.2 mm dik, past dit horloge perfect bij zowel casual als chique outfits. De zilver- en goudkleurige kast heeft een zilverkleurige wijzerplaat waarop goudkleurige wijzers en uur-markering. Samen met het quartz mechanisme heb jij een accurate tijdweergave.
De 10 mm brede horlogeband met een schitterende mix van goud- en zilverkleurige schakels en een stevige vouwsluiting heb je geen stress, gewoon omdoen en klaar ben je.
Dit horloge is de ultieme statement voor elke dame die elegantie met een twist zoekt. Handen wassen kan prima met zijn 3 bar waterdichtheid. Het horloge is compleet met 2 jaar garantie op productiefouten. Waar wacht je nog op?