





| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Dkx, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.2 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
"Style Staple!" Dat is wat dit Danish Design Tidløs DKx Petrol IQ98Q1302 horloge roept.
Dit horloge biedt een gevoel van klasse met een zilverkleurige stalen band en een opvallende diepblauwe wijzerplaat. Of je nu indruk wilt maken tijdens die belangrijke vergadering of gewoon je dagelijkse stijl wilt laten zien.
De kast van 40 mm en zijn dunne 7,2 mm ontwerp is zilverkleurig en voorzien van een donkerblauwe wijzerplaat en saffierglas. De zilverkleurige uur-markeringen en de wijzers geven analoog de tijd aan. De datumweergave zorgt ervoor dat jij geen enkele afspraak vergeet. De zilverkleurige schakelband sluit middels een vouwsluiting. Het model is waterdicht tot 5 bar, je kunt er dus mee douchen en baden. .
Stylingtip: Draag het horloge met een strak wit overhemd voor een onberispelijke look of met je favoriete t-shirt wanneer je op avontuur gaat. Bij het horloge komt een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Deze essentials willen we je niet onthouden: