







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Dkx, Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 12 mm |
| Band aanzetmaat | 12 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Dit Danish Design Tidløs DKx Pro IV94Q1303 horloge is hier om je outfit te laten stralen. Voor de vrouw die zowel op kantoor als op een avondje uit haar verfijning wil tonen, is dit een perfecte aanvulling.
Het stalen horloge met een zilverkleurige kast van 29 mm is voorzien van een grijze wijzerplaat met goudkleurige wijzers en markeringen op de uurposities. De zilverkleurige schakelband is 12 mm breed en sluit middels een vouwsluiting. Het horloge is voorzien van krasvrij saffierglas en is waterdicht tot 50 meter, douchen en baden is dus geen probleem.
Speciale gelegenheden? Dit horloge is altijd op verschillende manieren te stijlen.