





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Ovaal |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 19 mm |
Dit mooie Danish Design Tidløs Eloise IV96Q1310 dameshorloge is gemaakt van gold plated staal. De goudkleurige wijzerplaat met goudkleurige wijzers en streepjes geven je outfit een warme luxe touch. Ideaal om te dragen tijdens een avondje uit of gewoon naar je werk. De kast is ovaal en heeft daardoor een tijdloze look.
Met het Danish Design Tidløs IV96Q1310 horloge heb je een makkelijk te stylen accessoire. Het quartz uurwerk doet precies wat je ervan verwacht en dankzij de vouwsluiting is hij eenvoudig om- en af te doen. Bovendien is het waterdicht tot 3 bar, dat maakt handen wassen mogelijk. Dit horloge is perfect te mixen en matchen met minimalistische goudkleurige sieraden.