





| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
| Kast hoogte (mm) | 10.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
"Time never looked this good!" Het Danish Design Tidløs New York Black Mesh IQ63Q1050 horloge past bij de outfit van elke moderne man.
Met een zilverkleurige, ronde kast van staal met een doorsnede van 42 mm en een zwarte wijzerplaat draag je een horloge met een stoer en stijlvol design. De zilverkleurige wijzers, cijfers en streepjes geven een duidelijke tijdweergave. De zilverkleurige, milanese (mesh) horlogeband sluit met een druksluiting. Dit quartz-aangedreven horloge dat is ontworpen om je niet in de steek te laten, net als de waterdichtheid van 5 bar, geen problemen bij het douchen of baden. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar tegen productiefouten.
Klaar om je tijd te delen met stijl? De robuuste stalen constructie en het mineraalglas zorgen ervoor dat jij klaar bent voor elk avontuur.