





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Danish Design |
| Collectie | Tidløs |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
| Kast hoogte (mm) | 6.2 mm |
| Mechanisme | Quartz |
"Klassiek met een twist", dat is wat dit Danish Design Tidløs Vigelsø Mesh IV05Q1249 horloge uitstraalt. "Less is more", maar dit horloge geeft net dat beetje extra.
De goudkleurige, stalen kast heeft een doorsnede van 32 mm en is 6,2 mm dik. Het is voorzien van een zilverkleurige wijzerplaat waarop goudkleurige wijzers en streepjes als uur-markering. Het wordt beschermd door mineraalglas. Het quarts uurwerk zorgt voor een betrouwbare analoge tijdweergave.
De mesh (milanese) band in goudkleurig staal geeft het horloge een moderne en elegante uitstraling. Het sluit middels een druksluiting en is eenvoudig op lengte te verstellen.
Draag het stijlvol vormgegeven horloge met een nette blouse of een casual jurk. De Scandinavische stijl en de veelzijdigheid van dit model maakt elke outfit compleet.