

FossilJacqueline ES3988 - Stijlvol dameshorloge met rosé kast en roze lederen band
Artikelnummer:
ES3988
Fossil Jacqueline ES3988: een rosékleurig dameshorloge dat elke vrouw moet hebben. ✅Roze lederen band ✅Waterdicht tot 3ATM ✅Unieke blauwe secondewijzer.
11900
- Snelle levering
- Achteraf betalen mogelijk
- Niet goed, geld terug.
(Niet op voorraad)
Elders goedkoper?
Neem contact met ons op!
Actievoorwaarden
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Fossil |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band kleur | Roze |
| Kast materiaal | Staal |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
| Kast hoogte (mm) | 8 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Dit rosé kleurige Fossil dameshorloge uit de Jacqueline collectie ES3988 is een ware eye-catcher! De combinatie van de rosé kast en roze lederen band maken dit model tot een must-have voor elke vrouw. Het horloge heeft een witte wijzerplaat met rosé wijzers, terwijl de blauwe secondewijzer zorgt voor een speelse knipoog. Met zijn waterdichtheid van 3 atm en doorsnede van 36 mm past dit trendy horloge om iedere pols! Dit prachtige item mag niet ontbreken in jouw collectie. Bij Trendjuwelier geniet je bovendien van:
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Gratis verzending bij bestellingen boven €50
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY SIERADEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY HORLOGES
- SHOP MEER: FOSSIL HORLOGES
- SHOP MEER: FOSSIL DAMESHORLOGES
- SHOP MEER: CYBER MONDAY SIERADEN
- SHOP MEER: KERST SIERADEN - TOT 30% KORTING
- SHOP MEER: KERST HORLOGES
- SHOP MEER: CYBER MONDAY HORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product