





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 20 mm |
De GLOW 102.1173.47 ketting is een mooie aanvulling op je sieradencollectie. Deze ketting van zilver glanst en heeft een stijlvolle uitstraling die altijd goed in de smaak valt.
Gemaakt van hoogwaardig 925 zilver, staat dit sieraad garant voor kwaliteit en vakmanschap. De ankerschakels geven het een tijdloze look, perfect voor elke gelegenheid.
De eyecatcher is de hanger met twee in elkaar gekleurde cirkels. Deze 20 mm brede hanger geeft een eenvoudige en moderne twist aan het geheel.
De ketting is 45 cm lang, wat hem ideaal maakt om mooi om je hals te dragen. Door de gerhodineerde afwerking blijft hij langdurig mooi, zelfs bij dagelijks gebruik.
Met GLOW kies je voor een product dat voorbij trends gaat en jaren meegaat. Deze zilveren ketting brengt een tijdloze stijl die bij veel outfits past, van casual tot chic.