





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 12 cm, 14 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Lieveheersbeestje |
Maak de dag van je kind wat vrolijker met de GLOW 104.0505.16. Deze zilveren armband valt op door de lieveheersbeestjes die hem speels maken.
De armband heeft een frisse look door het zilveren materiaal gecombineerd met rode en zwarte details op de lieveheersbeestjes. Een ideale keuze voor kinderen.
Hij is stevig gemaakt met zilver en emaille, waardoor de armband tegen een stootje kan. De glanzende afwerking maakt het plaatje compleet.
De armband is verstelbaar van 12 cm naar 14 cm, dus kan meegroeien met je kind. De veerringsluiting houdt hem goed vast om de pols. Dankzij de jasseron schakels is hij stevig maar beweeglijk.
Geschikt voor een speciale gelegenheid of gewoon voor elke dag. De lieveheersbeestjes maken hem bijzonder en zullen in de smaak vallen bij kinderen. Leuk om te dragen naar een feestje of gewoon naar school.