



| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | GLOW |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13 mm |
| Voorstelling | schildpad en zeester |
De GLOW 104.6413.17 armband voegt een leuk detail toe aan de outfit van elk kind. Deze zilveren armband heeft hangers in de vorm van een schildpad en een zeester. Het heeft een nautisch thema dat je aan speelse zomerdagen doet denken.
De zilveren armband is goed afgewerkt en oogt modern. Het ankerschakel ontwerp bestaat uit ovale schakels die in elkaar haken voor een mooie uitstraling. Met een lengte van 17 cm past hij fijn om de pols van een kind en de karabijnsluiting zorgt ervoor dat hij goed blijft zitten.
Kinderen die van het strand houden, vinden de unieke hangers op deze armband leuk. De schildpad en zeester hebben iets avontuurlijks. Het is een leuk cadeau voor een verjaardag of een andere feestelijke gelegenheid.
Of het nu voor school is of een feestje, de GLOW 104.6413.17 armband past overal bij. Dit tijdloze sieraad zorgt voor een blijvende herinnering aan speelse dagen en zomerse avonturen!