





| Brochurenummer | W042 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Citrien |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Geel |
| Steen maat | 6.5 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.16 |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Deze gouden ketting met hanger is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een ovale citrien hanger. De ketting kan versteld worden en heeft een lengte van 40-43-45 cm. De hanger is 9.5 mm hoog en 7.5 mm breed.
De ketting heeft een glanzende afwerking en is voorzien van een anker schakel. Het sluit met een karabijnsluiting voor praktisch gebruik. De ketting heeft een tijdloze en verfijnde uitstraling.