





| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.28 |
| Breedte (mm) | 16.5 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Ovaal |
Deze gouden kompas hanger is een uniek en betekenisvol sieraad. Het is een perfect cadeau voor de reisliefhebber in je leven. De hanger heeft de vorm van een ovaal en bevat een kompasontwerp. Het unieke aan dit sieraad is dat er ruimte is voor een persoonlijke tekst. De tekst 'Never lose your way' is slechts een voorbeeld, je kunt deze aanpassen naar een tekst die bij jou of de ontvanger past.
De hanger is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een glanzende afwerking. De afmetingen van de hanger zijn 18 mm hoog en 16,5 mm breed. De dikte van de hanger is 0,4 mm.
Let op: Deze hanger wordt speciaal voor jou geproduceerd. Hierdoor geldt er een levertijd van circa 5 werkdagen en is het retourneren van dit sieraad niet mogelijk.
Waarom kiezen voor Trendjuwelier? Hier zijn enkele redenen:
Ontdek de wereld van sieraden bij Trendjuwelier, de grootste online juwelier van Nederland sinds 2006.