

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kwarts |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 8 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.05 |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 18 mm |
| Vorm | Druppel |
Een gouden hanger met kwarts kan je outfit net dat beetje extra geven. Deze hanger heeft een hoogte van 18 mm en een breedte van 9 mm. Dankzij de gladde zetting en de druppelvormige kwarts krijgt de hanger een natuurlijke uitstraling die de aandacht trekt.
De combinatie van groen en goud maakt dit sieraad geschikt voor elke gelegenheid. Of je nu naar een feestje gaat of gewoon je dagelijkse look wil opfleuren, deze hanger is een goede keuze voor wie wil opvallen:
Of je nu op zoek bent naar een nieuwe toevoeging aan je sieradenverzameling, of een bijzonder cadeau wilt geven, deze hanger kan altijd. Combineer hem met een witte blouse voor een chique look, of met een casual jurkje voor een dagje uit.