





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating, 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 46 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 15.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze ketting met hanger in een gold plated uitvoering is een eenvoudige toevoeging aan je sieradenverzameling. De ketting heeft een uitstraling die bij elke gelegenheid past. Of je nu gezellig uit eten gaat of jezelf even wilt verwennen, deze ketting matcht overal bij.
De lengte is 41 cm, maar je kunt hem met het verlengstuk van 5 cm aanpassen. De jasseron schakels geven een mooie touch en de veerringsluiting zorgt ervoor dat hij goed blijft zitten. De vergulde ketting heeft fijne goudkleurige schakels en een hartvormige hanger van 12,5 mm bij 15,5 mm groot.
Draag deze ketting met liefde en vriendschap in gedachten. Ze is een mooi cadeau voor een goede vriendin of jezelf. Combineer met een casual blouse voor overdag of een jurkje voor een avondje uit. Het is een mooie keuze die je herinnert aan bijzondere momenten en mensen om je heen.