







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.09 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze prachtige zilveren collier is een ware toevoeging aan elke sieradenverzameling. Het collier heeft een verstelbare lengte van 40 cm tot en met 45 cm, waardoor deze voor veel dames de juiste maat heeft. Aan dit collier is een schitterende jasseronschakel toegevoegd die mooi los te dragen is maar ook goed met andere sieraden gecombineerd kan worden.
Het hartje als hanger maakt dit collier helemaal af. Met zijn breedte van 10 mm en hoogte van 9 mm, heeft het hartje het perfecte formaat voor dit collier. Het geheel wordt afgemaakt door de glanzende afwerking en gerhodineerde plating, wat zorgt voor een luxe uitstraling.
De stevige karabijnsluiting is makkelijk zelf open en dicht te doen maar maakt het collier ook goed vast. Het metaalgewicht van circa 3.09 gram waarborgt bovendien de duurzaamheid van dit collier.
Bij Trendjuwelier streven we naar kwaliteit in elk detail: niet alleen in onze producten, maar ook in onze service:
We verzenden uw nieuwe sieraad gratis bij bestellingen boven €50,- en altijd mooi verpakt - klaar om cadeau te geven of om uzelf te verwennen. Kies voor onze speciale geschenkverpakking en wij pakken het collier en het sieradendoosje nog eens extra leuk voor u in.
Bestel deze prachtige zilveren collier met glanzend hartje nu bij Trendjuwelier, uw online juwelier sinds 2006.