







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Overige |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 12.76 |
| Breedte (mm) | 7.5 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze prachtige gold plated ketting uit de Huiscollectie is uitgevoerd met een hartvormige schakel. Met een draaglengte van 45 cm past deze ketting bij elke dame en geeft het een stijlvolle touch aan elke outfit. De breedte van de ketting is 7