







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.15 |
| Breedte (mm) | 14 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze prachtige zilveren collier is een echte blikvanger. Het collier heeft twee hartjes, één groot en één klein, die samen een mooi symbool vormen. Met een lengte van 41 tot 45 cm (verstelbaar - alle maten) past dit collier bij veel verschillende dames en leeftijden.
Het schitterende ankerschakelontwerp is trendy en tijdloos tegelijk, terwijl de breedte van 14 mm precies goed is: niet te dik en niet te dun. De hanger in de vorm van een hartje maakt dit collier helemaal af. Met een hangerbreedte van 8,5 mm en hoogte van 14 mm heeft het de perfecte afmetingen voor dit collier.
Gemaakt van gerhodineerd zilver met een gehalte van 925 - één van de hoogste gehaltes voor sieraden - geeft dit collier elke outfit net dat beetje extra luxe uitstraling. Het glanzende oppervlak toont aan dat alles tot in detail is afgewerkt. Dankzij de stevige karabijnsluiting kunt u erop vertrouwen dat dit collier altijd veilig gesloten blijft.
Om ervoor te zorgen dat uw nieuwe sieraad veilig wordt verzonden en u het thuis netjes op kunt bergen, wordt dit collier geleverd inclusief bijpassend sieradendoosje in onze luxe verzenddoos. Als dit collier bedoeld is als cadeau, kunnen we ook nog eens speciale geschenkverpakking toevoegen.
✅ Altijd de beste prijs
✅ Snelle levering
✅ Achteraf betalen
Trendjuwelier is sinds 2006 dé online juwelier van Nederland. Met onze jarenlange ervaring en passie voor het vak, bieden we een breed assortiment aan kwalitatief hoogwaardige sieraden. We zijn trots op onze uitstekende service, zoals blijkt uit onze positieve reviews. Bij Trendjuwelier haalt u altijd een écht mooi sieraad in huis.