



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.54 |
| Breedte (mm) | 3.5 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte (mm) | 2.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.1 mm |
Deze prachtige Hartjes ketting is een ware blikvanger. De ketting heeft drie zilveren hartjes en is gemaakt van 925 sterling zilver. Het zilver is gerhodineerd, wat betekent dat het langer glanst en beter beschermd is tegen krassen.
De ankerschakelketting heeft een dikte van 1.1 mm en kan variabel gedragen worden op twee lengtes: 41 cm of 45 cm. Dit maakt deze ketting zeer veelzijdig en geschikt voor verschillende gelegenheden.
Bij Trendjuwelier streven wij naar snelle levering binnen Nederland sinds we in 2006 online zijn gegaan als juwelier. U kunt dit product bij ons kopen met de mogelijkheid om achteraf te betalen.
We verpakken onze sieraden altijd mooi, dus het is ook perfect als cadeau! En mocht u niet helemaal tevreden zijn, dan kunt u het product retourneren - Niet goed, geld terug!