



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.19 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 43 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 12.5 mm x 7.5 mm |
Deze prachtige Ketting goud hartje dubbel 1 mm 41-43 cm is een ware blikvanger. Het collier is vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat goud en heeft een breedte van 1.0 mm. Het unieke ontwerp bevat twee charmante hartjes, wat het sieraad extra bijzonder maakt.
Het sieraad beschikt over twee draaglengtes: 41 en 43 cm (verstelbaar), waardoor je zelf kunt kiezen hoe je het collier wilt dragen. De sluiting bestaat uit een stevige gouden veerring, die zorgt voor optimale veiligheid tijdens het dragen.
Bij Trendjuwelier wordt dit collier geleverd in een mooi sieradendoosje, perfect om cadeau te geven of om jezelf mee te verwennen! Indien gewenst kan het ook verpakt worden als cadeau. Daarnaast hebben we ook nog eens een bijpassende armband verkrijgbaar!