

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker, Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.75 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 44 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 13 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze ketting van goud en witgoud met een hartvormige hanger voegt net dat beetje extra toe aan uw outfit. Met een lengte die verstelbaar is tussen 40 en 44 cm, kunt u er alle kanten mee op. Perfect voor elke gelegenheid, of u nu naar kantoor gaat of een feestje heeft.
De ketting heeft fijne schakels en valt direct op dankzij de hartvormige hanger die voor een deel bezet is met transparante stenen. In een witgouden zetting stralen deze steentjes en voegen een snufje romantiek toe aan uw look.
De hanger heeft een mooie afwerking: een gladde goudkleur aan de ene kant, en een glinsterend effect aan de sierlijke steenbezetting aan de andere kant. De karabijnsluiting zorgt ervoor dat uw ketting goed blijft zitten, ongeacht uw plannen voor de dag.
Probeer deze ketting eens met een chique jurk of draag hem gewoon op een simpele blouse voor een dagelijks stijlvolle look.