





| Brochurenummer | B0243 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.65 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Met deze gouden ketting brengt u wat stijl in uw dagelijkse look. De hartvormige hanger met bolletjesrand voegt toevoeging aan uw outfit. Een perfecte match voor zowel casual als chique gelegenheden.
Deze ketting is handig verstelbaar en kan van 40-42-44 cm gedragen worden. Dat maakt het combineren met verschillende halslijnen super eenvoudig. De hanger is 8.5 mm breed en 11.5 mm hoog, klein maar zeker zichtbaar.