



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | P1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.7 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 9 mm x 8 mm |
Deze prachtige Gouden collier met hart van diamanten is een echte blikvanger. Het hartje, bezet met schitterende diamanten van 0.09 karaat en zuiverheid P1, straalt pure liefde uit. De geelgouden collier heeft drie verstelbare draaglengtes: 40-42-44 cm, waardoor het perfect past bij elke outfit.
Het sieraad wordt geleverd in een passend sieradendoosje, ideaal als cadeau voor jezelf of iemand speciaal. Wil je het nog persoonlijker maken? Een geschenkverpakking is mogelijk! Bovendien zijn er ook varianten beschikbaar in witgoud en roségoud. En om de look compleet te maken, kun je deze combineren met de bijpassende armband.
Bij Trendjuwelier profiteer je bovendien van:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze Gouden collier met hart van diamanten. Bestel nu bij Trendjuwelier, de grootste online juwelier sinds 2006 in Nederland.