







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.43 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Druppel |
De Jackie Gold Amstel JKN26.616 ketting van 14 karaat goud met topaas is een aanvulling voor iedere outfit. De ketting heeft anker schakels en een hanger met transparante peer geslepen topaas, die prachtig licht vangt. De verstelbare lengtes van 40, 42,5 en 45 cm maken het een mooi sieraad voor elke gelegenheid.
De combinatie van een glanzende afwerking en een speels ontwerp maakt deze ketting veelzijdig. De druppel topaas hanger geeft net dat beetje extra met zijn bolletjes rand. Een prima keuze voor wie een klassieke stijl met een moderne draai zoekt. Draag hem tijdens een etentje voor een extra touch aan je outfit.