







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Amethist |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.43 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Druppel |
De Jackie Gold Amstel JKN26.618 gouden ketting valt direct op door haar hanger. Het gouden sieraad is versierd met een lichtgroene amethist, peer geslepen , waardoor je net even wat extra's toevoegt aan je look.
Dankzij de verstelbare lengte van 40 tot 45 cm is deze ketting perfect om af te stemmen op verschillende outfits. Of je nu gaat voor een casual look of iets netter, deze ketting past er prima bij. De veerringsluiting maakt het helemaal af, zodat je het eenvoudig en veilig kunt dragen.
Dit sieraad, gemaakt van 14 karaat goud, komt voort uit de vakmanschap van Jackie Gold en is geïnspireerd door het landschap van Kaapstad. Draag het bijvoorbeeld naar een etentje en combineer het met andere sieraden voor een complete look. Laat het verhaal van Jackie Gold jouw stijl spreken.