



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.86 |
| Hoogte (mm) | 22 mm |
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje, Bloem/Blad |
De Jackie Gold Boulders Beach JKE26.624 oorringen zijn goud en hebben een witte zoetwaterparel. Deze oorbellen hebben een warme glans die eenvoudig bij verschillende stijlen past. Het goud en de parel zorgen voor een chique look die je bij elke gelegenheid kan dragen.
De oorringen met hangers hebben een speelse touch dankzij de ronde, bolvormige elementen die samen een subtiel bloemetje vormen. De klapsluiting zorgt ervoor dat je deze oorbellen makkelijk en comfortabel draagt.
Met de Jackie Gold Boulders Beach oorbellen geef je je oren een stijlvolle uitstraling. De sieraden zijn gemaakt van deels 14-karaat gerecycled goud en verlevendigd met authentieke zoetwaterparels, wat de aandacht voor kwaliteit en stijl van Jackie laat zien. Draag ze bijvoorbeeld bij een diner in de stad om de charmes van Kaapstad in je sieradencollectie tot leven te brengen.