











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.5 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Ovaal |
De Jackie Gold JKN24.462 ketting is helemaal handgemaakt en ideaal voor bijzondere momenten. Gemaakt van 14-karaat gerecycled goud, straalt het moderne charme uit, geïnspireerd door reizen.
De ketting heeft een mooi glansje en kan gedragen worden op 40 cm of 42,5 cm, waardoor hij overal bij past. Met zijn fijne ankerschakels van 1 mm breed, kun je er perfect meerdere sieraden bij dragen.
In het midden vind je rechthoekige schakels die in elkaar zitten en zorgen voor een moderne look.
Komt er een feestje aan of ga je lekker lunchen met vrienden? De Jackie Gold ketting past overal bij. De ketting heeft ook een stevige sluiting die goed blijft zitten.
Draag hem solo voor een chique look of mix en match voor wat extra flair. Met Jackie Gold voeg je op een makkelijke manier extra stijl toe aan je outfit.