







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.73 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Jackie Gold JKN24.465 ketting ademt moderniteit met haar strakke cirkelvormen. Gemaakt van 14-karaat goud, valt deze ketting direct op dankzij de glanzende finish. Pas de verstelbare lengte eenvoudig aan: 40 cm, 42,5 cm of 45 cm. Met de fijne ankerschakels ligt de ketting mooi en soepel om je hals.
De ketting heeft een chique en subtiele uitstraling. De meerdere in elkaar grijpende ringen geven het geheel een unieke touch. Perfect voor een brunch met vrienden of een zakelijke bijeenkomst. Wil je een extra statement maken? Combineer dan met de Castello Bracelet. De veerringsluiting zorgt voor makkelijk dragen en combineren. Een aanwinst voor je sieradencollectie!