







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.6 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
De Jackie Gold JKN25.408 ketting is er een die je eenvoudig met je andere sieraden kunt dragen. Gemaakt van duurzaam 14-karaat goud, heeft deze ketting een simpele maar moderne uitstraling door z'n dubbele cirkels. De lengte is aanpasbaar, dus je kunt 'm op elke dag anders dragen.
De ketting past bij iedere gelegenheid; van een normale werkdag tot dat speciale diner. Je kunt 'm combineren met bijpassende Giro Doppio ringen of armbanden, als je in dezelfde stijl wilt blijven. De eenvoudige veerringsluiting zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de subtiele ankerschakels iets extra's aan je uitstraling geven zonder te overdrijven.