







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.46 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
| Vorm | Ovaal |
Deze Jackie Gold JKN25.552 ketting is een fraaie keuze voor elke dag. Een simpel ontwerp met een ovale hanger in het midden zorgt voor een subtiel accent. Gemaakt van 14-karaat gerecycled goud, straalt deze ketting een tijdloze visuele aantrekkingskracht uit. De glanzende afwerking biedt een lichte glans aan je nek.
De ketting heeft fijne ankerschakels, die gemakkelijk verstelbaar zijn in lengte tussen 40, 42,5 en 45 cm. Met een breedte van 1 mm valt hij subtiel om je hals, perfect voor elke gelegenheid. De hanger van 15 mm lang zorgt voor een verfijnde touch zonder te overheersen.
Deze ketting past zowel bij een formele outfit als bij casual kleren. Stijl het bijvoorbeeld met andere gouden sieraden voor een gecoördineerde uitstraling. Jackie Gold zorgt ervoor dat de ketting goed blijft zitten door de stevige veerringsluiting.