









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.38 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 38 cm, 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
De Jackie Gold Kirstenbosch JKN26.612 ketting met blauwe topaas hanger is een stijlvolle toevoeging aan je sieradencollectie. Met zijn verstelbare lengtes van 38, 40 of 42 cm past deze gouden ketting zich eenvoudig aan jouw outfit aan. De ketting is gemaakt van 14 karaat goud en bevat een prachtige briljant geslepen blauwe topaas in een bolletjes chatonzetting, die zorgt voor een fris kleuraccent.
Jackie Gold staat voor een eigentijdse en minimalistische look, en dat is precies wat deze handgemaakte ketting uitstraalt. Het is gemaakt van voornamelijk gerecycled goud, wat hem een bewuste keuze maakt. Combineer het met andere sieraden uit de Cape Town Chronicles collectie voor een samenhangende look. Belangrijke kenmerken van de ketting zijn: