









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker, Koffieboon |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Jackie Gold |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.2 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje, Ovaal |
Het Jackie Gold Macchiato JKN22.201 collier met vijf unieke koffieboon schakels in het midden, is ideaal voor moderne vrouwen die houden van mooie accenten. Deze ketting geeft elke outfit een warme uitstraling en is dankzij de verstelbare lengte van 40, 42.5 of 45 cm prima te combineren met andere sieraden.
Het sieraad is gemaakt van 14-karaats gerecycled goud en de glanzende afwerking zorgt voor een mooie schittering. Het fijne schakelkettinkje oogt subtiel en door de vier millimeter brede koffieboon schakels in het midden wordt deze ketting een echte blikvanger.
Draag hem op een casual dagje uit of naar een diner; de veerringsluiting zorgt ervoor dat hij altijd goed blijft zitten. Jackie Gold biedt met dit sieraad de mogelijkheid snel en simpel je look een extra detail te geven.