





| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Rubber |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Titanium, Rubber |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
"Tijdloos, maar met een twist." Het Jacob Jensen Titanium 642 horloge is een stijlvolle keuze voor mannen die houden van strakke en minimalistische designs.
De zilvergrijze kast is gemaakt van titanium en heeft een ronde vorm. De doorsnede is 36 mm en het heeft een kastdikte van 7,5 mm. Het is voorzien van krasbestendig saffierglas en een quarts uurwerk. De witgekleurde wijzerplaat met zijn speels gekleurde wijzers geeft het horloge net dat beetje extra flair. Gecombineerd met een subtiele datumweergave, houdt dit ontwerp het fris en functioneel.
De zwarte, rubberen horlogeband is 17 mm breed en sluit met een gespsluiting.
Het saffierglas en de waterdichtheid zorgen ervoor dat je je geen zorgen hoeft te maken bij een onverwachte regenbui of tijdens het handen wassen. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht, waardoor het comfortabel draagbaar is. Je krijgt bovendien 2 jaar garantie, dus je kunt er met een gerust hart van genieten.
Dit horloge niet alleen een fashion statement, maar ook betrouwbaar in gebruik. Combineer het met een casual overhemd en jeans voor die perfecte look. Kortom, een echte must-have voor de moderne man die stijl en functionaliteit weet te waarderen.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: HERENHORLOGES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: JACOB JENSEN HORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product