





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Jacob Jensen |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Rubber |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Groen |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Grijs, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Titanium, Rubber |
| Afwerking | Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
"Simplicity is the ultimate sophistication." Het Jacob Jensen Titanium 653 horloge: strak en stijlvol, met een kleurrijke touch.
De zilverkleurige titanium kast meet 29 mm, heeft een kastdikte van 7 mm en is rond gevormd, wat een tijdloze look geeft. De wijzerplaat is subtiel groen en heeft gekleurde wijzers. De mix van een rode secondenwijzer, groene minutenwijzer, en een gele urenwijzer geeft het horloge speelse charme. Het saffierglas biedt uitstekende bescherming.
De groene, gladde rubberen band maakt het helemaal af en voelt lekker aan om de pols. Het sluit middels een gespsluiting.
Dit horloge met quartz uurwerk is puur gericht op de basics. Waaterdicht tot 3 bar en een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten. Een no-nonsense keuze voor dagelijks gebruik. Door het gebruik van titanium is het horloge nagenoeg allergievrij en is het licht in gewicht.
Combineer het Jacob Jensen horloge met zowel casual als formele kleding voor een stijlvolle uitstraling en Deens design.