







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.16 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
Deze fijne ketting met hanger van 9-karaat goudkleurig materiaal is een echte blikvanger. De ketting heeft een tijdloze uitstraling en is perfect voor vrouwen die van een moderne en vrouwelijke look houden. Of je nu naar een feestje gaat of je dagelijkse outfit een boost wilt geven, deze ketting past altijd.
De ketting heeft een glanzende afwerking waardoor hij er luxe uitziet. Dankzij de fijne ankerschakels ligt hij mooi en comfortabel om de hals. Je kunt de ketting makkelijk aanpassen in lengte, namelijk 40, 42 of 44 cm, zodat je hem altijd kunt afstemmen op je outfit van de dag.
In de hanger vallen vooral de twee in elkaar grijpende cirkels op. De een is voorzien van transparante zirkoniastenen die schitteren bij elke lichtinval en de andere glanst mooi. Deze cirkelvormige hanger zorgt voor een frisse uitstraling en de zirkonia's voor sprankeling.
Deze ketting is veelzijdig en past bij elke gelegenheid. De goudkleurige schakels en de glanzende afwerking maken hem zowel geschikt voor casual als formele outfits.
De veerringsluiting maakt het makkelijk om de ketting veilig om je hals te dragen. Voeg deze ketting toe aan je verzameling en geef je stijl een frisse update.