





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Opaal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Multicolor |
| Steen maat | 2 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.85 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
Deze zilveren ketting met steen is ontworpen voor dames die houden van een subtiele mode-look. De ketting heeft een minimalistisch ontwerp waardoor hij veelzijdig draagbaar is, voor zowel dagelijks gebruik als een speciaal diner.
Anker schakels met een glanzende afwerking vormen de basis van de ketting. De verstelbare lengte van 41 tot 45 cm maakt het gemakkelijk om de ketting aan te passen aan je outfit en stijl.
De ketting is versierd met langwerpige, witte man made opaalstenen. Deze stenen zijn simpel gezet om niet te overheersen, maar juist een frisse uitstraling te creëren.
Een stevige karabijnsluiting zorgt ervoor dat de ketting goed om je hals blijft zitten. Ben je op zoek naar een stijlvolle zilveren ketting met hanger, dan is dit een prachtige toevoeging aan je sieradencollectie.