







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.63 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze gouden ketting heeft een mooie mix van een hart en een cirkel. Briljant geslepen lab grown diamanten van 0,09 karaat voegen een sprankelend detail toe aan dit mooie sieraad.
Verstelbare lengtes van 40, 42 of 44 cm zorgen dat deze ketting met zijn fijne schakels altijd goed valt. De briljant geslepen diamantjes op de hanger geven een mooie glans.
Draag deze lab diamanten ketting naar een gezellige borrel of een avondje uit. Hij is perfect als cadeau voor een bijzondere gelegenheid of gewoon als extraatje voor jezelf.