







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.68 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 43 cm, 44 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Een gouden ketting die zowel trendy als tijdloos is? Dat kan! Met haar hartvormige hanger, vol met transparante steentjes, maakt deze ketting van 43-45 cm elke outfit compleet zonder veel moeite te doen. Perfect om te dragen naar een feestje of gewoon dagelijks. Het glinsterende goud zorgt ervoor dat je altijd straalt.
De ketting heeft een mooie, moderne look en is nog verstelbaar ook. Dankzij de karabijnsluiting zit hij extra veilig om je hals. Met een bescheiden 0.09 crt diamant is het een subtiele maar stijlvolle toevoeging aan je juwelencollectie, of je nu houdt van modetrends of liever tijdloze stukken kiest.
Heb je een bruiloft, verjaardag of gewoon een dagje uit gepland? Deze ketting geeft je look een extra touch van klasse. Draag hem met een eenvoudig zwart jurkje of een casual top, en je bent klaar.