





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.7 |
| Breedte (mm) | 0.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Hartje |
Ben je op zoek naar een veelzijdige ketting met medaillon? Deze vergulde ketting combineert goudkleurig met parelmoer en voegt wat extra's toe aan je look. Het is een ketting met eenvoudig design die meteen opvalt.
De ketting is gemaakt met ronde ankerschakels die netjes op een rij zijn gezet, waardoor hij mooi glanst. De hanger is rond en heeft een hart erin met parelmoer. Dit maakt de ketting ideaal voor een cadeau op een speciale dag.
Dankzij de verstelbare lengte van 42 cm tot 45 cm past deze vrouwvriendelijke ketting bij zowel casual als formele outfits. Het sieraad heeft een handige veerringsluiting, zodat je 'm makkelijk om en af doet.
De hanger met hartvormig design en glanzend parelmoer geeft de ketting een klassieke uitstraling. Dus, verwen jezelf of verras een ander met deze ketting.