









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 16 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze ketting met hanger, gemaakt van zilver, straalt een moderne en minimalistische stijl uit. De zilveren schakels geven een mooie glans, terwijl de hanger voornamelijk voorzien is van een matte afwerking.
De ronde hanger is versierd met een sprankelende zirkonia-steen. De ketting heeft een lengte van 41 cm en is handig te verlengen met 4 cm, zodat je 'm altijd perfect kunt laten passen. De breedte van de schakels is 1,3 mm en dankzij de betrouwbare karabijnsluiting is het sieraad makkelijk om te doen. Deze ketting past bij elke outfit, of je nu naar een etentje gaat of een dag op kantoor doorbrengt.