







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.1 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 30 mm |
| Vorm | Slang |
Hier is een mooie zilveren ketting met een slang als hanger. Hij is gerhodineerd afgewerkt en past bij elk outfit dankzij de verstelbare lengte tussen 41 en 45 cm. De hanger is niet te groot, net subtiel genoeg met z’n 7.5 mm hoogte en 30 mm breedte.
Het sieraad blinkt lekker dankzij het zilver met een gehalte van 925. Hou je van dieren op sieraden? Dan is deze precies goed voor jou. Het slangetje heeft een leuke, golvende vorm die opvalt zonder te overdrijven. De anker ketting zit comfortabel en de karabijnsluiting zorgt dat-ie goed blijft zitten.
Zin in wat extra flair bij een casual outfit? Of een feestje op komst? Deze ketting doet het goed met beide. Combineer 'm eens met een plooirok voor die extra touch.
Kijk, het hoeft niet moeilijk te zijn om er stijlvol uit te zien. Met deze ketting voeg je simpelweg een beetje glans en karakter toe aan je look.