







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating,2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.4 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Diameter (mm) | 12.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Zeshoek/Achthoek |
Kies voor een frisse look met deze vergulde oorringen met zeshoekige hangers. Het zeshoekige ontwerp springt direct in het oog. Dankzij de stevige scharniersluiting gaan ze makkelijk in en uit en blijven ze goed zitten.
De glans van het gold plated materiaal geeft je outfit een chique uitstraling. De geometrische hangertjes voegen net dat extra's toe, terwijl de eenvoudige lijnen een mooi geheel vormen. Ideaal voor je dagelijkse stijl of een speciale gelegenheid.
Deze oorringen zijn licht en comfortabel genoeg om de hele dag te dragen. Combineer ze met een simpele blouse voor een dag op kantoor of met een cocktailjurkje voor een avondje uit. Ze zijn veelzijdig en voegen net dat beetje extra toe aan je look.
Trakteer jezelf of iemand anders op deze prachtige oorbellen. Ze zijn een aanwinst voor iedere sieradencollectie en passen bij zowel casual als feestelijke outfits. Voeg wat stijl toe aan jouw dagen met deze unieke oorringen.