



| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.56 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 36 cm t/m 40 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Eenhoorn |
Zilver is de basis van deze speelse ketting die ideaal is voor kinderen. De ketting heeft ronde schakels en een glanzende afwerking. Met een lengte van 36 cm en een extra 4 cm verlenging kan de ketting naar wens worden aangepast dankzij de handige karabijnsluiting. De hanger in de vorm van een eenhoorn is levendig gekleurd met roze, lichtblauwe en goudkleurige details.
De eenhoornhanger meet 10 mm in hoogte en 12 mm in breedte en voegt een magische touch toe aan elke outfit. Perfect voor kinderen die houden van fabeldieren en kleur. Gemaakt van hoogwaardig gerhodineerd 925 zilver, blijft de ketting lang mooi. Dit sieraad is geschikt voor elke speelse gelegenheid, zoals een feestje of gewoon voor dagelijkse lol.