







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Lapis lazuli |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.92 |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 2.3 mm |
Wil je iets speciaals om je outfit net dat beetje extra te geven? Deze stijlvolle gouden ketting met mooie blauwe lapis lazuli stenen is er voor de bijzondere momenten. Denk aan een diner of een feestje, waarbij je er stijlvol en modern uit wilt zien. De ketting is speciaal voor dames die houden van een mix tussen modern en tijdloos.
De ketting heeft een frisse uitstraling met zijn fijne schakel en glanzende afwerking. De blauwe lapis lazuli stenen zijn op een mooie manier verwerkt in de ketting. Met een lengte van 40-42 cm valt hij elegant om de hals. De kralen zijn 2,3 mm breed, precies goed om net op te vallen zonder te veel te zijn.
Handig is dat de ketting ook nog eens stevig is, met een betrouwbare sluiting die je makkelijk kunt aanpassen. Een fijne toevoeging aan jouw sieradencollectie.