| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Siliconen |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Kunststof |
| Kast dikte (mm) | 15.5 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Plexiglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Hier is het Lorus R2309QX9 horloge, klaar voor jongens en meiden die houden van een stoere en sportieve look. Het is hip, stoer en draagt bij aan een avontuurlijke stijl.
Dit horloge met een ronde, kunststof kast van 40 mm valt meteen op. De wijzerplaat is wit met toffe zwarte en rode details. Grote cijfers op 12, 6, en 9 uur maken de tijd makkelijk leesbaar. De combinatie van de zwarte wijzers en een rode secondewijzer maakt het af. Het plexiglas als bescherming houdt het allemaal netjes.
De zwarte, siliconen band zit lekker, is 20 mm breed. De horizontale lijnen geeft een coole uitstraling. De band sluit met een gespsluiting wat het perfect maakt voor actief dagelijks gebruik.
Leuk voor buiten spelen want het is waterdicht tot 10 bar. Handig bij het zwemmen of ravotten. En die gave rode knop aan de zijkant? Dat maakt het horloge extra stoer.
Klaar om de wereld te ontdekken? Met Lorus krijg je daarnaast ook nog een garantie van twee jaar op productiefouten.