

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Strass |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 22.5 mm |
Het Lorus RG233YX9 horloge is een stijlvolle keuze met een subtiele uitstraling. Dit dameshorloge heeft een rechthoekige kast en een zilverkleurige schakelband. De wijzerplaat is wit, met makkelijk te lezen Romeinse cijfers. De zilverkleurige wijzers maken het design compleet.
De zijkant van de kast is versierd met heldere steentjes, wat zorgt voor een luxe uitstraling. Dit horloge is waterresistant tot 3 bar( handen wassen) en sluit met een vouwsluiting. Het Japanse quartz uurwerk zorgt voor betrouwbaarheid, en de 3 jaar garantie geeft zekerheid. Perfect om te dragen naar werk, een lunchdate of een avondje uit. Het combineert moeiteloos met zowel een chic jurkje als een casual blouse.