

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.7 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Strass |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Op zoek naar een horloge dat stijl en comfort samenbrengt? Kijk dan eens naar het Lorus RG247YX9 horloge.
De horlogekast is rond met mineraal glas en heeft een lichtblauwe wijzerplaat . Je leest de tijd in een oogwenk af dankzij de zilverkleurige cijfers en wijzers. En ja, die glimmende steentjes rondom geven een extra modieuze uitstraling wat weer passend is bij iedere outfit.
Praktisch is het ook, met een vouwsluiting en het kan tegen een spatje water. Of je nu naar kantoor gaat of een terrasje pakt, het past altijd. Leuk detail: je krijgt maar liefst 3 jaar garantie. Een zorg minder!