

LorusRG859CX5 - Stijlvol herenhorloge met zilverkleurige band en witte wijzerplaat
Artikelnummer:
RG859CX5
Schitter met het Lorus RG859CX5 herenhorloge. ✅Stalen band en kast ✅Comfortabel draagcomfort ✅Quartz uurwerk. Een pronkstuk voor elke gelegenheid!
4900
- Snelle levering
- Achteraf betalen mogelijk
- Niet goed, geld terug.
Only 9 left
Elders goedkoper?
Neem contact met ons op!
Actievoorwaarden
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 19 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Verhoog uw stijlquotiënt met dit Lorus RG859CX5 herenhorloge, nu beschikbaar bij Trendjuwelier. De band van het horloge is gemaakt van staal en wordt gecombineerd met een horlogekast gemaakt van Metaal. Dit pronkstuk uit de collectie biedt uitzonderlijk draagcomfort.De solide zilverkleurige horlogekast en de witte wijzerplaat geven dit Lorus horloge een verfijnde uitstraling. De zilverkleurige stalen band en het hardlex glas dragen bij aan de duurzaamheid van het product. Het quartz uurwerk in de kast zorgt voor nauwkeurigheid, terwijl de datumweergave functionaliteit toevoegt.Dit Lorus RG859CX5 horloge heeft een waterdichtheid tot 3 bar (Handen wassen). Elk Lorus-horloge wordt geleverd in een prachtige verpakking en komt met 2 jaar garantie. ✅ Altijd de beste prijs ✅ Snelle levering ✅ Achteraf betalen
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: HERENHORLOGES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: LORUS HORLOGES
- SHOP MEER: LORUS HERENHORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product